2020 Takvimi Excel


Dosya Boyutu İnceleme İndirilme Beğeni Favori Değerlendirme Ortalama Puan Yıldız Sayısı
0 KB 2012 0 0 0 0 0
Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
2020 Takvimi Excel isimli içeriğimizde, Excel ile yapılmış çok özel bir dosyaya ait bilgileri sizlerle paylaşmak isteriz.

Excel 2020 takvimi, 2020 yılına girmemize sayılı günler kalan şu günlerde her yeni yıl için en çok ihtiyaç duyulanların başında da takvimler gelmektedir. Gerek baskı olarak gerek dijital olarak mutlaka yeni yılda bir takvime ihtiyaç duyulur, duyarız.

Bizlerde uzmanlık alanımız olan Excel'i kullanarak, 2020 yılı için eşsiz bir Excel Türkçe takvimini sizlerin beğenisine sunmak istedik.

2020 Yılı Excel Takvimi

Üst resimde ana sayfasının ekran görüntüsünü göreceğiniz bu özel Excel takvim dosyasında, toplam 17 adet şablon bulunmaktadır. Şablon görüntüleri de kolayca anlaşılacak şekilde resmedilmiştir. Her resme tıkladığınızda, ilgili takvim sayfasına ait sayfa açılmaktadır.

2020 Yılı Takvimi

İlk sayfamızın ekran görüntüsü yukarıdaki gibidir. Sayfada SARI renkte işaretlenmiş kutucuklar, ülkemizin resmi ve dini tatillerine denk gelen günlerdir.

MAVİ renkte görünen kutucuklar ise kişiye ya da kuruma özel olarak tanımlanmış tatil veya etkinlik günlerini göstermektedir. Bu açıklamadan da anlayacağınız üzere bu dosya ile dilediğiniz günlere kolayca tanımlama yapabilirsiniz. Tanımlamaları ayarlar sayfasında yapmanız yeterli olacaktır.

Dosyamızı hazır bir takvim olarak kullanabilmenizin yanı sıra, içerisinde yer alan ve çok özel formülleri ile Excel'e dair bilgi amaçlı olarakta kullanabilirsiniz. Excel'in bir çok özelliğini barındıran 2020 Takvimi Excel isimli dosyamız, tamamen Excel Fonksiyonlarından oluşmakta, herhangi bir makro, visual basic kodu barındırmamaktadır.

2020 takvimi Excel indir çalışmamızı indirmek için aşağıda en altta bulunan linke tıklamanız yeterli olacaktır.

Yararlı olması temennisiyle.

2020 takvim Excel Türkçe İndir
2021 takvim Excel Türkçe İndir

Daha önce yorum yapılmamış!

Tarihleri çoğaltmanın farklı farklı yöntemleri bulunmaktadır. Herhangi bir hücreye tarih girdikten sonra, tarih değerinin üzerine tıklayıp, sağ alt köşesinden aşağı doğru çektiğinizde, tarihin arttığını görürsünüz. Burada tarih 1 gün artacak şekilde çoğaltılmaktadır.

Eğer tarihin artmasınız istemez, aynısını çoğaltmak isterseniz, bu sefer Ctrl tuşuna basılı tutarak yine hücrenin sağ alt köşesinden aşağı doğru çekebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, tarihin aynısının aşağı doldurulduğunu göreceksiniz.

Eğer tarihi varsayılan olarak 1 gün çoğaltmak değilde, ay, iş günü, yıl gibi farklı şekillerde çoğaltmak isterseniz, sağ alt köşesinden farenin sağ tuşuna basılı tutarak sürüklemek ve karşınıza çıkacak Doldurma Seçenekleri penceresinden seçeceğiniz seçenek ile istediğiniz işlemi kolayca seçebilirsiniz.

ipucu20
İLGİ ÇEKİCİ İÇERİKLER
İçerik Adı Ekleyen Tarih Tür
Metin Biçiminde olan sayıları toplama admin 01 Mart 2019 dosya
Dizi Topla Eğer Özdeş Formülü 52779 12 Temmuz 2019 dosya
Tarihler Arasında Haftanın Gününü Sayma admin 26 Nisan 2020 dosya
Excel Denklem Örnekleri 52779 19 Temmuz 2019 dosya
Excel Match admin 20 Ocak 2020 dosya