Asgari Ücret 2020


Dosya Boyutu İnceleme İndirilme Beğeni Favori Değerlendirme Ortalama Puan Yıldız Sayısı
0 KB 344 0 0 0 0 0
Reklam Alanı
Türkiye'nin en popüler Excel Portalındaki içeriklerin en başında reklamınızın yayınlanmasını ister misiniz?
Reklam vermek istiyorum
Bu içeriğimizde Asgari Ücret 2020 bedeli yazılacak olup, asgari ücret ile maaş hesaplama Excel örneklerine yer verilecektir. Milyonlarca vatandaş asgari ücret hakkındaki son dakika detaylarını merak ediyor. TİSK'in ev sahipliğindeki toplantıda 7 milyonu aşkın vatandaşı direkt olarak ilgilendiren ve diğer tüm maaş kalemlerine etki edecek ilk rakam telaffuz edildi. TÜİK verileri komisyonla paylaştı. Buna göre ağır statüde çalışan işçinin aylık gıda harcaması 2 bin 331 TL, orta statü için 2 bin 86 TL, hafif statü içinse bin 940 TL olarak belirlendi. Bu gelişme sonrası vatandaşlar 'asgari ücret zammı ne kadar olacak? '2020 asgari ücret zammı' 'yeni asgari ücret ne kadar olacak?' sorgulamalarını hızlandırdı. Aile, Çalışma ve Sosyal Hizmetler Bakanı Zehra Zümrüt Selçuk ilk toplantıda işçi ve işverenin taleplerinin dikkate alınıp ortak paydada buluşulacağını belirterek, "Alt sınırı ideal bir noktaya getirmek istiyoruz" açıklamasında bulunmuştu. Asgari Ücret ile maaş hesaplaması yapmak için örnekleri buradan indirebilirsiniz. Yararlı olması temennisiyle. https://www.exceldepo.com/programlar/maas-hesaplama.18 https://www.exceldepo.com/programlar/netten-brute-maas-hesaplama.19 https://www.exceldepo.com/programlar/brutten-nete-maas-hesaplama.20

Daha önce yorum yapılmamış!

Tarihleri çoğaltmanın farklı farklı yöntemleri bulunmaktadır. Herhangi bir hücreye tarih girdikten sonra, tarih değerinin üzerine tıklayıp, sağ alt köşesinden aşağı doğru çektiğinizde, tarihin arttığını görürsünüz. Burada tarih 1 gün artacak şekilde çoğaltılmaktadır.

Eğer tarihin artmasınız istemez, aynısını çoğaltmak isterseniz, bu sefer Ctrl tuşuna basılı tutarak yine hücrenin sağ alt köşesinden aşağı doğru çekebilirsiniz. Bu şekilde yaptığınızda, tarihin aynısının aşağı doldurulduğunu göreceksiniz.

Eğer tarihi varsayılan olarak 1 gün çoğaltmak değilde, ay, iş günü, yıl gibi farklı şekillerde çoğaltmak isterseniz, sağ alt köşesinden farenin sağ tuşuna basılı tutarak sürüklemek ve karşınıza çıkacak Doldurma Seçenekleri penceresinden seçeceğiniz seçenek ile istediğiniz işlemi kolayca seçebilirsiniz.

ipucu20
İLGİ ÇEKİCİ İÇERİKLER
İçerik Adı Ekleyen Tarih Tür
Metin Biçiminde olan sayıları toplama admin 01 Mart 2019 dosya
Dizi Topla Eğer Özdeş Formülü 52779 12 Temmuz 2019 dosya
Tarihler Arasında Haftanın Gününü Sayma admin 26 Nisan 2020 dosya
Excel Denklem Örnekleri 52779 19 Temmuz 2019 dosya
Excel Match admin 20 Ocak 2020 dosya