Excel Öğrenmek İstiyorum

Excel Öğrenmek İstiyorum sorusunun cevabı için sizlere üç farklı sitemizden bahsetmek için bu yazıyı hazırladık.

Excel Öğrenmek İstiyorum

Bu talebinize cevap vermek için sizlere üç ayrı koldan, birbirinden değerli Excel duayenleri ile birlikte yürüttüğümüz web sitelerimizden bahsetmek isteriz.

EXCELDEPO.COM

ExcelDepo isimli sitemizde, Excel’e dair hazır dosyalarımızı bulabilirsiniz. Binlerce hazır Excel örneğinin yer aldığı bu platformdan indireceğiniz dosyalarda, hazır Excel formülleri, hazır Excel makroları bulabilirsiniz.

Ayrıca, bu sitemizde yer alan mesleklere yönelik özel Excel programlarını kullanarak, işlerinizi kısaltabilirsiniz. Böylece çalıştığınız işyerlerinde kendinize ayıracağınız zaman daha fazla olur ve kariyer olarak ön plana çıkarsınız.

EXCELDESTEK.COM

Excel’i öğrenmenin en kolay yöntemlerinden bir tanesi ise, bol bol soru sormaktır. Ülkemizde yer alan onlarca Excel forumu bulunmaktadır. Bizimde bu alanda “üstat” diye tabir edilen ekibimiz ile ExcelDestek ismiyle faaliyetlerimiz devam etmektedir.

ExcelDestek isimli sitemizi kullanarak tüm Excel sorularınızı sorabilirsiniz. Bu yöntemle alacağınız cevaplar sizin Excel bilginizin artmasına sebep olacaktır. Ve bana göre Excel’i öğrenmenin en güçlü yolu forum kullanmaktır. Tabiki burada sizlerin ilgi ve alakasının olmasının öneminden bahsetmek yersiz olacaktır diye düşünüyorum.

ExcelDestek isimli sitemizde ayrıca, talep edilmesi halinde kişiye özel olarak Excel desteğide verilmektedir. Özel bir alana sahip olan sitemizde talep sahibi talebini ve bu konudaki bütçesini belirledikten sonra, yöneticilerimiz kendisinden tüm şartları belirtmesini isterler.

Karşılıklı olarak tüm şartların anlaşılmasından sonra, talep edilen dosyanın fiyatlandırma anlaşması yapılır ve dosya sitemiz yöneticileri tarafından hazırlanır. Ödeme alındıktan sonra dosya teslim edilir ve dosyayı talep eden kişinin “tamam dosyam olmuştur” demesine kadar sistem üzerinden sadece kendisinin ve diğer yöneticilerin gördüğü özel destek alanından yazışmalar devam eder.

KOLAYEXCEL.COM

Excel’e dair sizlere önereceğimiz sitelerimizin sonuncusu olan KolayExcel ise, Türkiye’nin özellik bakımından en fazla içeriği barındıran bir web sitesidir.

Kolay Excel isimli sitemizde:

gibi binlerce içeriği tek bir sitede bulabilirsiniz. Boşuna demedik, Türkiye’nin en fazla özelliğini barındıran Excel sitesidir diye 🙂

Excel Öğrenmek İstiyorum

Eğer Excel öğrenmeye meraklıysanız, kesinlikle üzerine düşmeli, öğrendiğiniz bilgileri mutlaka ya aklınıza iyi yazmalı ya da iyi bir arşiv oluşturarak ihtiyacınız olduğunda başvurmalısınız. (Ben ikinci seçeneği yapmaktayım 🙂 )

Excel Öğrenmek İstiyorum diyenler için bu yazımızın referans olmasını ümit ve temenni etmekteyim.

Takipte kalın…

Comments

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Loading…

0

Yorumlar

0 yorumlar

Excel Soruları

Excel Soruları

Renk Değiştirme

Renk Değiştirme