Excel Öğrenmek İstiyorum

Dosyalarımızın detay bilgilerini görebilmek ya da indirebilmek için kayıt olmalı ya da giriş yapmalısınız.

Ekleyen Eklenme Tarihi Güncelleme Tarihi Dosya Tipi

EXCEL DEPO Doğrulanmış Kullanıcı Vip Üye

18 Kasım 2019

01 Mayıs 2020

VIP

BEDAVA Dosya İndirme uygulamamız sonlandırılmıştır. Detaylar için buraya tıklayabilirsiniz.

Excel Öğrenmek İstiyorum
Excel Öğrenmek İstiyorum sorusunun cevabı için sizlere üç farklı sitemizden bahsetmek için bu yazıyı hazırladık.

Excel Öğrenmek İstiyorum


Bu talebinize cevap vermek için sizlere üç ayrı koldan, birbirinden değerli Excel duayenleri ile birlikte yürüttüğümüz web sitelerimizden bahsetmek isteriz.


EXCELDEPO.COM


ExcelDepo isimli sitemizde, Excel'e dair hazır dosyalarımızı bulabilirsiniz. Binlerce hazır Excel örneğinin yer aldığı bu platformdan indireceğiniz dosyalarda, hazır Excel formülleri, hazır Excel makroları bulabilirsiniz. Ayrıca, bu sitemizde yer alan mesleklere yönelik özel Excel programlarını kullanarak, işlerinizi kısaltabilirsiniz. Böylece çalıştığınız işyerlerinde kendinize ayıracağınız zaman daha fazla olur ve kariyer olarak ön plana çıkarsınız.


EXCELDESTEK.COM


Excel'i öğrenmenin en kolay yöntemlerinden bir tanesi ise, bol bol soru sormaktır. Ülkemizde yer alan onlarca Excel forumu bulunmaktadır. Bizimde bu alanda "üstat" diye tabir edilen ekibimiz ile ExcelDestek ismiyle faaliyetlerimiz devam etmektedir. ExcelDestek isimli sitemizi kullanarak tüm Excel sorularınızı sorabilirsiniz. Bu yöntemle alacağınız cevaplar sizin Excel bilginizin artmasına sebep olacaktır. Ve bana göre Excel'i öğrenmenin en güçlü yolu forum kullanmaktır. Tabiki burada sizlerin ilgi ve alakasının olmasının öneminden bahsetmek yersiz olacaktır diye düşünüyorum. ExcelDestek isimli sitemizde ayrıca, talep edilmesi halinde kişiye özel olarak Excel desteğide verilmektedir. Özel bir alana sahip olan sitemizde talep sahibi talebini ve bu konudaki bütçesini belirledikten sonra, yöneticilerimiz kendisinden tüm şartları belirtmesini isterler. Karşılıklı olarak tüm şartların anlaşılmasından sonra, talep edilen dosyanın fiyatlandırma anlaşması yapılır ve dosya sitemiz yöneticileri tarafından hazırlanır. Ödeme alındıktan sonra dosya teslim edilir ve dosyayı talep eden kişinin "tamam dosyam olmuştur" demesine kadar sistem üzerinden sadece kendisinin ve diğer yöneticilerin gördüğü özel destek alanından yazışmalar devam eder.

KOLAYEXCEL.COM


Excel'e dair sizlere önereceğimiz sitelerimizin sonuncusu olan KolayExcel ise, Türkiye'nin özellik bakımından en fazla içeriği barındıran bir web sitesidir. Kolay Excel isimli sitemizde: gibi binlerce içeriği tek bir sitede bulabilirsiniz. Boşuna demedik, Türkiye'nin en fazla özelliğini barındıran Excel sitesidir diye :)

Excel Öğrenmek İstiyorum


Eğer Excel öğrenmeye meraklıysanız, kesinlikle üzerine düşmeli, öğrendiğiniz bilgileri mutlaka ya aklınıza iyi yazmalı ya da iyi bir arşiv oluşturarak ihtiyacınız olduğunda başvurmalısınız. (Ben ikinci seçeneği yapmaktayım :) ) Excel Öğrenmek İstiyorum diyenler için bu yazımızın referans olmasını ümit ve temenni etmekteyim. Takipte kalın...

ETİKETLER:

#excel #öğrenme #ders #online #eğitim #video #kurs #test #soru


Önceki İçerik Sonraki İçerik