Excel Destek

Anasayfa, Excel Destek sitemizde yer alan içeriklerimize en kolay ve en hızlıca erişmenizi sağlayan sayfamızdır. Dosyalar, Makaleler, Videolar, Formüller, Terimler, Hazır Makro Kodları ve Kısayollar ile Excel bilginize değer katmaktayız.

ExcelDestek, ExcelDepo sitesinde yayınlanan Hazır Dosyalara ait detayların makale tadında ele alındığı bir platformdur. Dosyaların açıklamaları adım adım SEO uyumlu ve en detaylı şekilde burada güncellenmektedir. Lakin, dosyaların indirilmesi için ExcelDepo’ya üye olunması gerekmektedir. Yani, hazır dosyalar sadece ExcelDepo üzerinden indirilmektedir.

Dosyaların yanı sıra, ExcelDestek’te Makaleler, Hazır Makro Kodları, Kısayollar, Terimler, Formüller gibi kategoriler yer almaktadır. Bugüne kadar yayınladığımız, dosya dışındaki tüm içerikler buraya aktarılmaktadır. Böylece, oldukça geniş bir Excel bilgi veritabanı oluşturulacaktır.

Makaleler, Excel ile ilgili olan en gerekli içeriklerin adım adım yazıya dökülmüş halidir. Böylece, anlatılanları tek tek uyarlayarak hem Excel bilginizi geliştirebilir hem de makalede geçen içeriği kendiniz oluşturabilirsiniz.

Formüller alanında, Excel’in tüm fonksiyonları yer almaktadır. Türkçe isimlerine ilave, İngilizce isimleri de yer almaktadır. Ayrıca, diziliş yapıları, kullanım örnekleri de bulunmaktadır.

Terimler alanında, Excel’in özellikleri diyebileceğimiz detaylar yine makale tadında eklenmektedir.

Hazır Makro Kodlarımız ile vba öğrenmek isteyenlere hap bilgiler sunmaktayız.

Kısayollar alanımızda ise, işlerinizi klavye üzerinden yapmanızı sağlayacak temel kısayolları paylaşmaktayız. Bu kısayollar ile yapılan işlemlerinizi bir tık daha hızlı hale getirebilirsiniz.

Anasayfa, Excel Destek içeriklerimizin özetlerinin yer aldığı özet sayfamızdır.